26 Dec 2010

082Ostatni dzień świąt niedługo minie. A jak? Bardzo przyjemnie. Teraz będzie czas na wykonanie moich projektów. Dwa ostatnie zdjęcia to ich przedsmak :) Mam nadzieję, że Was zachęcą. Nie wiem czy to kogoś interesuje, ale prezenty miło minie zaskoczyły ;) Skórzany plecaczek, zegarek, słuchawki ze skórzanymi poduszeczkami. Mam nadzieje, że niedługo pokażę je dokładniej. A, by zapomniała :D jeszcze zwijacz do kabla w kształcie misia polarnego. Przydaje się przy 1,8 metrowym kablu od słuchawek. Zdjęcia to mix z całych świąt.
Do zobaczenia niebawem! :)

6 comments:

 1. świetny ten plecaczek i misiek <3

  ReplyDelete
 2. o, tej piosenki shakiry nie znałam:)
  a co do prezentów- świetne. nie mogę doczekać się kiedy pokażesz jakieś nowe DIY...a można wiedzieć, jak sprawują się słuchawki i jakiej firmy są? bo planowałam zakupić takie i nie wiem jak z jakością.

  ReplyDelete
 3. Twoje projekty zapowiadają się ciekawie. Nie mogę się doczekać, kiedy będą gotowe. ;) Plecaczek cud miód. Wiec pozdrawiam i czekam na kolejny post! ;-*

  ReplyDelete
 4. zegarek świetny, właśnie poszukuję takiego ;]

  ReplyDelete
 5. świetny plecaczek ;-) nie no, Twoje nowe projekty prawdopodobnie będą fantastyczne. nie mogę się doczekać - rób je jak najszybciej! ;-)

  ReplyDelete

Proszę o podpisywanie się nickiem lub imieniem :) dzięki za komentarz ;*